Перша People Management
конференція
SHARETHON 2017
Натхнення. Інновації. Поза межами
Формат - бліц-раунд

21 вересня 2017 - Конференція
22 вересня 2017 - Майстер-класи
Перша People Management конференція
SHARETHON 2017
SHARETHON 2017- інноваційна професійна конференція в сфері People Management. Основна ціль конференції – це співпраця та обмін досвідом між топ-лідерами найбільших українських і міжнародних компаній.

Задача SHARETHON 2017 – ознайомити директорів з персоналу, власників бізнесу і топ-менеджмент компаній з новими управлінськими трендами і тенденціями, та, найголовніше, показати нові практичні інструменти в сфері HR. Ділитися своїм досвідом і натхненням будуть експерти міжнародного рівня.

SHARETHON 2017 складається з декількох раундів, зокрема: стратегічного, практичного, інноваційного, інтерактивного та інших. Програма охоплює лише актуальні теми зі сфери HR. На конференції у вас буде можливість:

 • освоїти лише кращі практики з управління персоналом;
 • дізнатися нові шляхи вирішення поточних проблем;
 • отримати практичний досвід, досвід і ще раз досвід;
 • дізнатися відповіді на всі ваші запитання та багато іншого.
Для кого?
Для власників бізнесу

Дізнайтеся, як інвестуючи в навчання та розвиток ваших працівників, вивести бізнес на новий рівень!
Для генеральних директорів і топ–менеджерів
Переконайтеся в цінності взаємодії комерційних функцій з HR департаментом, дізнайтеся нові інструменти управління персоналом необхідні для крос-функціонального переміщення чи просування, а також успішного управління компанією/функцією.
Для директорів з управління персоналом
Дізнайтесь кращі практики для побудови успішної HR стратегії та робочі практичні інструменти для її реалізацій!
Для консультантів у сфері управління персоналом
Дізнайтесь про нові тренди і тенденції в сфері управління персоналом від визнаних світових та українських експертів: CEO та HR директорів.
Основні теми SHARETHON 2017
Натхнення
Лідерство, усвідомленість, коучинг, навчання та розвиток
Інновації
Світові тренди, прогноз ринку праці, Big Data та свіжий погляд
Поза межами
Корпоративна культура , in-violent communication , VUCA та нові підходи
В результаті відвідування SHARETHON 2017:
Ви дізнаєтесь про нові управлінські тренди, подивитесь на існуючі проблеми у сфері управління персоналом з різних сторін та знайдете відповідні для вашої компанії рішення.
Ви отримаєте мінімум теорії і максимум практики, інструменти, які можна впроваджувати на практиці вже на наступний день після відвідування конференції.
Ви отримаєте міцний заряд натхнення, відповіді на всі ваші запитання, поспілкуєтесь з колегами в неформальній атмосфері, яка стимулюватиме нові ідеї.
СПІКЕРИ SHARETHON 2017
Визнані світові та українські експерти з бізнесу та People Management
(Список спікерів нижче не повний. Слідкуйте за оновленнями сайту та нашої сторінки у Facebook)
Андре Де Віт
Засновник та декан, Leadership Academy Amsterdam
Андре Де Віт – спікер, за плечами якого досвід успішного оперативного лідерства та стратегічної роботи з персоналом в провідних міжнародних компаніях (IKEA, METRO Cash & Carry, Carisberg Group).

Його виступи є завжди інформативними, цікавими та практичними. Через його великий досвід роботи як фасилітатора й спікера він швидко та інтерактивно взаємодіє з аудиторією.

Андре до недавнього часу займав посаду віце–президента з навчання в Carlsberg Group (третьої за величиною пивоварної компанії в світі).

Під час свого виступу на SHARETHON 2017 Андре торкнеться наступних тем:

- відносини між зміною світу ( перспективи від 10 до 20 років) і вимогами, які з'являться до лідерства майбутнього у зв'язку з цим.

- як компаніям уже розпочинати включати майбутні вимоги в свої Стратегії розвитку лідерства.

- «програма навчання лідерів», яку Андре розробив для Carisberg Group.
Мажанна Мачієвська
Організаційний коуч і фасилітатор, Coaching Boutique Poland
Мажанна - експерт в області розвитку лідерських якостей з 10-річним досвідом у навчанні, коучингу та фасилітації. Вона працює з клієнтами, метою яких є створення і просування організаційної культури на основі ефективної співпраці і високих стандартів лідерства.

Грунтуючись на своєму професійному досвіді, отриманому в провідних фірмах, Мажанна розкриває суть щоденних проблем корпоративного середовища. Основні завдання в роботі з лідерами - комунікація, діалог і побудова відносин.

Її улюблена справа - працювати з жінками-лідерами, допомагати їм розвивати свої таланти і знайти власний, автентичний стиль роботи в корпоративному середовищі.

Мажанна працювала в польській філії Citigroup, пізніше отримала досвід роботи в міжнародній консалтинговій фірмі Ernst & Young, де вона займала посаду менеджера з персоналу. Мажанна є ICF акредитована PCC і використовує інтегративний підхід з багатьох аспектів лідерства та коучингу, включаючи Co-Active Coaching, моделі Erickson's і Coach U, а також коучинг систем організації і взаємин (ORSC). Крім того, Мажанна є випускником інтенсивного розвитку лідерства Джона Шерера та уповноваженим фасилітатором Team Diagnostic Team Coaching International.
Наталія Єремєєва
Засновник і генеральний директор, Stekloplast
Наталія Єремєєва - засновник і генеральний директор компанії Stekloplast (інжиніринг і виробництво світлопрозорих конструкцій). Компанія Єремєєвій розпочала роботу в 1997 році як невелика регіональна фабрика з виготовлення металопластикових вікон (2 вікна в день). Сьогодні Наталія разом з чоловіком (партнером по бізнесу) очолює компанію, в яку входить сучасний завод (промислова потужність 1800 конструкцій на добу) і розвинена мережа збуту.

Stekloplast пропонує споживачам широкий портфель світлопрозорих конструкцій, а також інжинірингові послуги, в тому числі по засклінні конструктивно складних фасадів. 10% продукції поставляється на експортні ринки - до Швейцарії, Бельгії, Німеччини, Казахстану, Грузії, Австралії. У компанії створено 600 робочих місць для українців. У портфоліо більше 300 будівельних об'єктів, серед яких - ЦУМ, Київ (купол), ТРЦ Lavina Mall (атріум), ТРЦ Пушкінський, Донецьк (фасад), КДЦ Менора, Дніпро (фасад).

У 2013 році Наталія Єремєєва стала одним з організаторів Асоціації учасників ринку вікон і фасадів. Основна мета асоціації - розвиток ринку світлопрозорих конструкцій в Україні. Формування для всіх учасників - споживачів, виробників, продавців - системи прозорих правил взаємодії.

У 2016 році пані Єремєєва стала одним з ініціаторів створення Союзу українських підприємців (СУП) і увійшла до складу Ради директорів Союзу. СУП - громадська організація, що захищає інтереси малого і середнього бізнесу в країні.

Крім того, Наталія є членом Українського союзу промисловців і підприємців, Асоціації власників сімейного бізнесу FBN, CEO Club Ukraine, Ukrainian Building Community, Асоціації «Аспен Україна», спікером kmbs. У 2017 році увійшла в ТОП-100 успішних жінок України за версією журналу "Новое Время".

Наталя отримала дві вищі освіти в Національній гірничій академії України - інженерне і економічне. У 2013 році закінчила President's MBA-7 в Києво-Могилянській бізнес-школі. Проживає в Дніпропетровську. Заміжня. Виховує трьох синів 20, 11, 5 років.
Вім Барендрехт
Партнер DOON. U.A., фірмовий консультант з обслуговування клієнтів, керуючий партнер TACK / TMI (Нідерланди, Бельгія)
Вім Барендрехт є членом DOON Cooperation. Консультант, фасилітатор, тренер. Його успіх полягає у впровадженні інновацій і в їхній ефективній дії.

«Зробіть це сьогодні і використовуйте це завтра» - ось його кредо. Вім вважає, що самоврядні і автономні операційні групи (Start-ups), є рушійною силою успішних інновацій. Моделювання правильної підприємницької поведінки в співробітників вашої організації допомагає легше справлятися з викликами в сучасному мінливому світі.

Вім прагне до того, щоб всі співробітники всіх типів організацій використовували методологію DOON самостійно і могли адаптувати її під різні проблеми.

Ключові області інтересів Віма в DOON – міжнародні, хакатонські події та освіта (з використанням методології DOON для студентів). Крім DOON, Вім є власником TMI & TACK Netherlands і має більш ніж 20-річний досвід навчання і консультацій.

DOON – це інноваційне агентство, яке допомагає організаціям розробляти нові продукти і послуги, які, в свою чергу, приносять додатковий дохід. У співпраці з клієнтами DOON створює творчі, підприємницькі команди з розвитку бізнесу і спільно з ними генерує свіжі ідеї. Кращі з них використовуються для створення нових продуктів і послуг з унікальними перевагами для клієнта. Все це відбувається в рамках інтегрованої покрокової програми під контролем професійного куратора. При цьому використовується спеціальна методологія, інструменти та підхід DOON Innovation.

Методологія DOON заснована, перш за все, на методах, які використовуються в світі стартапів, але була успішно налаштована також для використання в уже сформованих компаніях.

Олександр Кучеренко
Директор з управління персоналом, ДТЕК
1992 року закінчив Черкаський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Викладач російської мови та літератури», 1995-го — Інститут державного управління й самоврядування при Кабінеті міністрів України, де здобув ступінь магістра державного управління. У 1991–1996 роках проходив навчання за спеціальністю «Економіка й соціологія» в Університеті м. Манчестера (Великобританія). Пізніше закінчив аспірантуру Академії державного управління при Адміністрації Президента України й у 2001 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Державне управління».

У 1997–2001 Олександр Кучеренко працював регіональним менеджером із продажів, а пізніше національним тренером із навчання в UNILEVER. 2001 року перейшов на роботу до компанії INBEV, де пройшов кар'єрний шлях від національного тренера з навчання до директора з навчання та розвитку в Східноєвропейському регіоні. У 2006–2009 обіймав посаду Директора Департаменту з навчання й розвитку «Райффайзен Банк Аваль», де відповідав за навчання й розвиток персоналу банку.

У травні 2009 року перейшов на посаду заступника директора з управління персоналом ДТЕК, пізніше був призначений в. о. керівника цієї дирекції. У травні 2011 року очолив дирекцію з управління персоналом ДТЕК. Із серпня 2014 року відповідає за управління персоналом у ДТЕК.

У 2013 і 2014 роках очолював рейтинг найкращих директорів з управління персоналом України за версією видань «Инвестгазета» та delo.ua.
Марина Саприкіна
Виконавчий директор, «Центр «Розвиток КСВ »
Марина Саприкіна - виконавчий директор Центру «Розвиток КСВ» (2010-2017 рр), сертифікований консультант з КСВ програми REAP (ЮНІДО, програма відповідальних досягнень для малого і середнього бізнесу), національний експерт міжнародного стандарту соціальної відповідальності ISO 26000, випускник програми Executive MBA Університету Шеффілда, однією з провідних бізнес-шкіл Великобританії, і програми з відповідального бізнесу (SIMP, Швеція). Запрошений лектор з КСВ в університетах Відня і Стамбула (2010-2015), консультант з питань прав людини у підприємницькій діяльності (2016-2017, Казахстан).

Серед компаній, з якими Марина працювала електроенергетичні, телекомунікаційні, аграрні компанії, банки та ін. Марина Саприкіна є автором понад 40 публікацій з КСВ, в т.ч. підручника "Корпоративна соціальна відповідальність: моделі та методи управління» (2011), КСВ для електроенергетичних компаній (2014 року, Казахстан), «КСВ для державних компаній», «КСВ для муніципалітетів», «Як виміряти соціальні інвестиції" та ін.

Центр КСВ об'єднує 40 компаній-членів. Центр сприяє розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні, проводить тренінги на національному та міжнародному рівнях з питань ISO26000, корпоративного волонтерства, HR і КСВ, роботи із зацікавленими сторонами, звітності зі сталого розвитку і т.д. Ініціатор програми партнерства між бізнесом та університетами, коаліції STEM освіти і Національного Пакту для молоді з метою працевлаштування молоді та розвитку необхідних навичок. Центр КСВ є національним партнером CSR Europe (Брюссель) і WBCSD (Женева).
Переглянути всіх спікерів
Анна Підгорна
Заступник Голови Правління, HR бізнес-партнер кластера AXA Emerging Europe (Чехія, Словаччина, Польща, Україна, Греція, Люксембург), СК «АХА Страхування»
Анна має 17-річний досвід управління персоналом в українських і міжнародних компаніях в різних галузях, серед яких: Голден Телеком, телекомунікації; Arterium Corp., фарма; Credit Agricole, банківська сфера; Microsoft, IT.

В даний час працює в страховій компанії АХА.

Інтереси Анни пов'язані з управлінням змінами, трансформацією культури, розвитком лідерства, управлінням талантами, інтеграцією.

Також Анна посіла перше місце в рейтингу «Кращі 50 директорів з персоналу в Україні 2013» та стала переможцем у номінації «Стратегічний партнер».

У 2014 Анна почала свою справу з бізнес-консалтингу та займається консультаційною, викладацькою та тренерською діяльністю. Вона є сертифікованим тренером MBTI і Global Remuneration Professional.

Анна – актриса і керівник київського плейбек-театру «Люди», займається постановами та майстер-класами з лідерства та взаємодії для бізнесу.

Людмила Буклерська
Віце-президент з персоналу, UBC Group
Людмила має 20 + років досвіду управління персоналом в різних компаніях на посадах від HR до віце-президента з управління персоналом крупного міжнародного холдингу.

Стояла біля витоків становлення системи управління персоналом в Україні. З 1993 по 1995 роки обіймала посаду HR-менеджер корпорації «Станк», багатопрофільної компанії, де відповідала за напрямки підбору та розвитку персоналу.

З 1995-1999 – управлінський консалтинг в компанії « Арсенал». Структуризація і оптимізація різних бізнесів, управлінське консультування , підготовка і проведення програм розвитку під вимоги замовника, бізнес-тренер. Стояла біля витоків системи бізнес-тренінгів та управлінського консультування в Україні.

З 1999-2004 – Торговий дім «Бриг», один з найбільших операторів ринку ритейлу на той момент. Директор з управління персоналом – стратегічне управління людським ресурсом в масштабах корпорації, аналіз, контроль, стратегічне планування. Внутрішній тренер компанії.

3 2004 - і по теперішній час – Віце-президент з управління персоналом «UBC Group», транснаціональної торгово-промислової корпорації, що має представництва в 26 країнах світу. «UBC Group» має диверсифікований бізнес, який включає в себе торгові представництва, промислові підприємства, інжинірингові та сервісні компанії, ресторанну мережу. Зона відповідальності – управління HR- активами холдингу. Створила внутрішньокорпоративний МВА, якому вже 12 років.

Першу вищу освіту Людмила отримала в Харківському Педагогічному Університеті ім. Г.С. Сковороди в 1985 за спеціальністю «Математика». Другу в 1992 році «Практична психологія в 1992 році, в тому ж університеті.
Тетяна Жайворонок
HR Директор, Gorilla Group
Тетяна має більше ніж 10 років досвіду в області управління персоналом в багатонаціональному середовищі і декількох сферах бізнесу. Починаючи з лідируючих позицій в HR в роздрібній торгівлі (OBI, METRO), вона виросла до директора з персоналу Кімберлі-Кларк Україна, Білорусь, Молдова, Балтія (2008-2015). Тетяна працювала директором з персоналу в таких компаніях: GLENCORE GRAIN UKRAINE (2015-2016), Magento (2016-2017), з 2017 - Gorilla Group.

Тетяна має також досвід роботи в якості міжнародного керівника проекта HR в Кімберлі-Кларк, Туреччина (2014-2015 рр.).

Свою першу освіту вона отримала в області бухгалтерського обліку та аудиту (Київський національний університет торгівлі та економіки), а друге - в області психології (Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, Київ).

Тетяна є сертифікованим тренером і фасилітатором, членом SHRM (США).

Світлана Мозгова
Директор з корпоративного партнерства, Астарта-Київ
Світлана має успішний досвід розробки та реалізації HR стратегії, ефективного управління людьми з врахуванням рівня їх готовності до виконання задач, зміни організаційної структури під цілі бізнесу, побудови відділів навчання та розвитку, управління організаційним розвитком персоналу, планування і оптимізації чисельності персоналу, взаємодії з навчальними консалтинговими компаніями, а також бюджетування, контролю за виконанням бюджетів по персоналу, навчанню і розвитку.

Освіта:

Світлана закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. Горького за спеціальністю «Викладач етики і психології», а також Кам'янець-Подільський університет, ф-т практичної психології. У 2008 Закінчила Вісбаденську академію позитивної психотерапії за програмою «Коучинг і оргконсультування». Пройшла стажування в США у сфері навчання персоналу.

Олеся Кирильчук
Директор по персоналу, EPAM

Олеся Кирильчук має досвід роботи у сфері управління персоналом з 2000 року.

Починала свою кар'єру в HR у міжнародному медичному закладі, з 2004 року працювала і ІТ індустрії.

У 2004-2007р. займала посаду Віце-президента з HR компанії «Міратех». З 2007 по 2010 рік працювала на посаді HR Leader компанії «ІБМ Україна», де була можливість познайомитись з найкращими практиками з управління людьми у «блакитному гіганті» ІТ індустрії, адаптувати їх до локальних особливостей, закласти основи ефективної роботи з людьми згідно з життєвим циклом їхньої роботи у компанії.

З 2010 року Олеся була співзасновником та директором старт-ап компанії, що займалась консалтингом у сфері ІТ та управління персоналом. Цей досвід дав можливість збагатити розуміння того, як працює бізнес, і яку роль може відігравати експерт з HR для підвищення його продуктивності.

З грудня 2011 року Олеся Кирильчук співпрацює з компанією ЕПАМ, найбільшої компанії, що працює на ринку пропозиції рішень з розробки програмного забезпечення на замолення в Україні, в ролі HR директора. Професійні захоплення лежать у сфері фасилітації груп, ненасильницької комунікації та розвитку професійного HR спільноти в Україні.

Ольга Горбановська
Партнер відділу оподаткування та юридичних послуг, Ernst & Young LLC
Ольга є партнером ТОВ «Ернст енд Янг», працює у київському офісі податкового та юридичного відділів та є лідером консультативних служб для людей в Україні. Крім того, Ольга керує консультативними службами в країнах СНД, зокрема, Вірменії, Білорусії та Грузії.

Ольга приєдналася до EY у 2002 р. В поєднанні з Андерсеном, де вона почала працювати у 1998 році. Під час своєї служби вона пішла на короткострокове відрядження до Росії, Москви.

Ольга - є успішний бізнес – тренер, що має великий досвід викладання в університетах та провідних бізнес - школах України. Вона також має досвід проведення різних корпоративних та відкритих тренінгів у сфері управління людьми, зокрема, вона створила Програму сертифікації персоналу в Україні та деяких країнах СНД.

Вона має більше ніж 18 – річний досвід роботи в різних сферах діяльності

« Народна консультація» включаючи консультування та дотримання податкового законодавства з питань прибуткового податку на прибуток; імміграція; питання соціальної та пенсійної безпеки; трудовий закон та судочинство; заробітна плата та управління персоналом; інтегроване управління талантами; стратегічна HR; HR Due Diligences та інтеграція; Перетворення HR; Управління винагородами; Управління змінами та інші питання пов'язані з комплексною експертною підтримкою для людей. Ольга обслуговує велику кількість багатонаціональних та місцевих українських клієнтів, зосереджуючи увагу на різних галузях, включаючи роздрібні та споживчі товари; Охорона здоров'я та фармакологія; Фінансові послуги; Енергетика та комунальні підприємства; Метали та гірничодобувна промисловість; Сільське господарство; Неприбуткові організації та державні органи.

Олена Забродська
Директор з управління персоналом, БРСМ-Нафта
Олена має більше 12 років досвіду роботи в сфері HR. До цього більше 5 років Олена Забродська пропрацювала у фінансовому секторі.

Є учасником банківського HR-клубу, створеного за сприяння HAY group, а також учасником HR-клубу, організованого Ernst & Young.

Головні досягнення на позиції HR директора:

1) Впроваджена ефективна модель організації HR-функції, створення ефективної HR-команди і виведення ролі HR-служби на стратегічний рівень.

2) Автоматизовані і забезпечені електронним документообігом ключові HR-процеси.

3) Налагоджені ефективні процеси внутрішньої комунікації та розвитку корпоративної культури. Створено єдиний інформаційний простір Компанії, Корпоративні заходи, електронні опитування і тестування (СДО) співробітників, адаптація.

Також впроваджуються інноваційні HR-інструменти, які приведуть до вагомого економічного ефекту, – вебінари, як форма навчання.

Олена Рижкова
Бізнес–тренер, коуч Перших осіб, партнер компанії Янсен
Олена є міжнародним консультантом з управління та організаційного розвитку, сертифікована за Амстердамським стандартом (Certified Management Consultant, CMC).

Автор програм і керівник «Школи лідерства» Європейської Бізнес Асоціації, Викладач курсу «Організаційна поведінка і відповідальне Лідерство» бізнес-школи BSK і Міжнародного інституту бізнесу МІБ.

Досвід управління більше ніж 15 років в якості директора з PR та маркетингу, генерального директора.

Експерт з організаційної діагностики та розвитку управлінських команд. Спеціалізується в області довгострокових програм збільшення вартості людських ресурсів, в підтримці процесів культурної трансформації компаній в Україні, Росії, країнах колишнього СНД.

Працює з власниками компаній і топ-менеджментом з метою групової та особистої підтримки трансформаційних змін.

Впроваджує рішення, спрямовані на підвищення залученості, ефективності та потенціалу співробітників.

Катерина Губарєва
Global HR Director, Luxoft
Катерина Губарєва сертифікована SHRM як Senior HR Professional (SHRM-SCP), закінчила Криворізький державний педагогічний інститут, а також програму лідерства в Harvard Business School.

В HR з 2003 року, останні 10 років – в ІТ сфері. У 2010 році прийшла в ІТ компанію Ciklum на посаду регіонального директора. У 2012 році розпочала трудову діяльність на позиції директора одеської філії Luxoft - компанії, що входить в топ-5- ІТ компаній в Україні. В кінці 2013 року стала HR-директором компанії по Україні.

З листопада 2014 року на позиції Global HR Director відповідає за всі ринки, на яких представлена компанія (13000 осіб). Катерина відповідає за HR напрям в 22 країнах світу(Європа, Америка, Азія). В напрям її відповідальності входить: HR Operations, HR CoE, HR Project office, People Analytics.


Світлана Немиря
Генеральний директор, SHL
Світлана понад 20 років працює в HR консалтингу. За цей час вона провела близько 200 тренінгів, 400 годин особистих зустрічей, 500 проектів оцінки персоналу і розробила більш 20 моделей компетенції. В основному клієнтами є міжнародні компанії з абсолютно різних сфер бізнесу: агропромисловість, банки, ІТ, FMCG, автомобільна індустрія, фармацевтична, телекомунікації, будівельна та багато інших.

З 2016 року Світлана займає посаду генерального директора, успішно застосовуючи консалтинговий досвід управління персоналом на практиці.

У грудні 2016 року була обрана до Правління HR Комітету Європейської бізнес асоціації. З ініціативи Світлани стартувала нова T&D платформа.

Світлана є сертифікованим коучем CCU, AMA, MDI, кандидатом психологічних наук.

Наталія Хвостова
Директор з персоналу та комунікацій, Кернел
У Кернел з 2001 року. Попереднє місце роботи - корпорація Укрінтерпродукт. У 1997 році закінчила філологічний факультет Донецького державного університету.

У 2005 році закінчила програму професійного розвитку Києво-Могилянської бізнес-школи «Управління людськими ресурсами». В цьому ж році отримала Сертифікат міжнародного аудитора Системи менеджменту якості відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001.

У 2008 році закінчила програму професійного розвитку Відкритого Університету Великобританії «Корпоративний менеджер».

У 2016 році завершила програму Гарвардської бізнес школи «Strategy-Building and Sustaining Competitive Advantage».

У 2017 році завершила курс Гарвардської бізнес школи «Leading Change and Organizational Renewal».

У Кернел відповідає за систему управління ефективністю, організаційний розвиток, управління персоналом, соціальну політику, внутрішні і зовнішні комунікації, адмінінфраструктуру.

Микита Цилюрик
Засновник і глава правління некомерційної організації, GCI Вертикаль.
Студент Талліннського Технологічного університету, засновник і глава правління некомерційної організації GCI Vertical, мета якої - поширювати кращі освітні практики використовуючи онлайн і оффлайн інструменти.

GCI Вертикаль має історію організації міжнародних заходів, як в форматі онлайн так і в класичному вигляді форуму. Яскравим прикладом є Інтернет-Марафон для вчителів, який був проведений в червні 2017. На Марафоні було 12 спікерів: працівники Міністерства освіти і науки Естонії та Фінляндії, директори та вчителі шкіл, представники приватних компаній. Учасниками були 7 000 тисяч працівників шкіл з України, Білорусі, Казахстану, Молдови та інших країн.

Крім того, Микита є спів - засновником освітньої компанії YaGotov. Дана компанія займається допомогою під час вступу студентів в закордонні ВНЗ.

Микита має досвід роботи в крупних міжнародних корпораціях на керуючих посадах:
 • team leader в студентській організації AIESEC;
 • менеджер громадських заходів в Skype;
 • бухгалтер і менеджер відділу AP в Ramirent Shared Services.

Альона Пальченко
HR Директор, ING Bank Ukraine
За 14 років в HR Олена встигла дуже багато: працювала і в великих компаніях, і як консультант, і в молодому українському бізнесі, і в зрілих міжнародних корпораціях. Будувала HR-процеси з нуля та впроваджувала інноваційні програми в організаціях з розвиненою HR-культурою. Допомагала оптимізувати чисельність персоналу під час кризи та нарощувати висококонкурентний людський капітал на хвилі швидкого зростання бізнесу. Отримала величезний досвід у всіх напрямках HR: від залучення молоді до планування прєємницьтва, від оцінки персоналу до ініціатив щодо інклюзиї. Цей 360-градусний погляд на професію HR-а сьогодні допомагає Олені ефективно розвивати людський капітал в ING Bank Ukraine - банку, який приваблює найкращих фахівців, щоб надавати найскладніші продукти вимогливим клієнтам.

Олена спеціалізується на роботі в галузях, де інновації - це спосіб життя, а люди - головна конкурентна перевага: перш за все, фінансові послуги і високі технології. Психолог за освітою, вона почала свій шлях в HR в молодій консалтинговій компанії, де відбудувала бізнес-процеси з нуля. З 2006 року Олена працювала на банківському ринку, де спочатку довелося конкурувати за кращих фахівців на етапі бурхливого розвитку, а потім справлятись з катастрофічним падінням ринку в 2008-2009 роках. А потім Олена разом з Анною Підгорною перетворили «Майкрософт Україна» в одного з кращих роботодавців на ринку з рекордним для компанії такого розміру показником залучення співробітників. Тут Олена отримала величезний досвід впровадження найпрогресивніших HR-практик на локальному ринку, і в 2011 році це допомогло українському підрозділу стати кращим офісом Microsoft в світі.

Великий інтерес ринку до цих результатів надихнув Олену стати співзасновником консалтингової компанії HR Universe Group, яка спеціалізувалась на розробці і впровадженні інноваційних HR-рішень. Сьогодні очолюючи HR в ING Bank Ukraine, Олена залишається на передньому краю професії і з задоволенням ділиться з колегами по галузі своїми напрацюваннями.

Олена Харитонова
Кандидатка юридичних наук, доцентка Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Експертка проектів ОБСЄ з питань правової освіти
Представляє український академічний сектор. Має 15-річний досвід підготовки фахівців у галузі права в одному з флагманів української юридичної освіти - Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого (Харків), де вона отримала ступінь кандидата юридичних наук та обіймає посаду доцента кафедри кримінального права №1. Спеціалізується на дослідженні наукознавчих проблем кримінального права. Розробила та запровадила у навчальний процес в університеті курс "Питання кримінального права в практиці Європейського Суду з прав людини". Сертифікована учасниця освітнього курсу "Толерантність у транзитивних суспільствах: правові аспекти", проведеного Національною академією правових наук України за підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation та Robert Bosch Stiftung (2016), Методологічної школи "Викладання Європейської Конвенції з прав людини та практики Європейського Суду з прав людини" Координатора проектів ОБСЄ в Україні (2017). Проходила науково-педагогічне стажування у Панєвропейському університеті "Інноваційні освітні технології: досвід Європейського Союзу та його впровадження в процес підготовки юристів" (2016). Експертка Координатора проектів ОБСЄ з питань правової освіти. Гостьовий лектор і спікер майстер-класів у рамках гендерних освітніх програм громадських організацій та органів місцевого самоврядування. Цікавиться проблематикою методологічних засад гендерної теорії в сучасному кримінальному праві. Член ГО "Всеукраїнська асоціація кримінального права" та "Харківське юридичне товариство".

"Дискримінація за віком - це моветон!" – вважає Олена.

Тому, на конференції в рамках панельної дискусії щодо сучасних трансформацій традиційного фокусу роботодавців, Олена доповість про вік як фігуру умовчання в суспільному дискурсі, соціальні та культурні витоки ейджизму. Ви довідаєтеся про вікові фобії роботодавців і проблему рівності у сфері зайнятості. Навчитеся розпізнавати ідеології та практики дискримінації за віком, множинні дискримінації. Важливим результатом нашого марафону стане Ваше бажання впроваджувати антидискримінаційні вимоги та ділитися антидискримінаційними стандартами.
Максим Востріков
Фінансовий директор, FES UKR LLC


Кілька технічних досягнень Максима, які не входять до класичного стандартного уявлення про успіх:

- Оптимізація процесу повної щомісячної фінансової звітності - з 12 до 5 робочих днів; закриття P&L - 3 робочих дня.

- Успішне проведення внутрішніх, зовнішніх і податкових перевірок (BDO, Ernst and Young, Yang Lee і ін.).

Вважає, що такі стандартні досягнення як організація системи звітності або системи внутрішнього контролю, важливі, але повинні бути доповнені розвитком культури спілкування, розвитком команди і зміною організаційної поведінки таким чином, щоб:

- Перемістити управління від менеджера до співробітника: тобто замінити контроль з боку начальника самоконтролем.

- Надихати співробітників до дії і вчити їх, як не боятися робити помилки.

- Залучати співробітників в роботу команди.

- Дати співробітникам привід пишатися роботою команди і компанії, відчувати, що загальний успіх безпосередньо пов'язаний з їх персональною роботою.

Робота в філії закордонної компанії в Україні означає постійне подолання міжкультурних відмінностей. Тому спілкування, міжособистісні навички, мережева взаємодія, найчастіше, більш важливі для фінансового директора в іноземній компанії, ніж технічні професійні навички.
Олена Лимарчук
HR Director, ZEO Alliance
Олена Лимарчук - HR Director в IT-компанії ZEO Alliance, провідний експерт в сфері HR, консалтингу та управління змінами. Приєдналася до компанії ZEO Alliance в червні 2016 року.
Освіта:
• Міжрегіональна академія управління персоналом (магістр Міжнародної економіки і управління персоналом)
• Національний університет харчових технологій (фахівець)
• Сертифікований експерт - Hogan Assessments
• Сертифікований Бізнес тренер DISC Inscape
• Сертифікований коуч - PDI Ststems 360
• MBA (Ernst & Young, Human Capital)
• Університет США в St.Paul (курс "Організаційний розвиток та стратегія управління підбором")
Професійна діяльність:
• 2015 Керуючий директор компанії CTR Group, CIS (виробничий консалтинг, організаційний розвиток і навчання, управління залученням, побудова корпоративної культури)
• 2014 - 2015 р Директор з управління персоналом і організаційного розвитку компанії СЕНТРАВІС (офіси в Росії, Італії, Швейцарії, Німеччини, Голландії, США, Кореї)
• 2013 р HR директор, Член ради директорів компанії Danon, Baby Nutrition & Medical division
• 2012 - 2013 Регіональний директор з розвитку бренду роботодавця і управління стратегічним пошуком і підбором талантів 3М Центральної та Східної Європи
• 2010 - 2012 р Директор з персоналу та корпоративних комунікацій компанії 3М. Член правління компанії
• 2006 - 2010 р Директор з управління персоналом і адміністративних питань компанії 3М Україна. Член правління компанії
• 2006 р Старт співробітництва з міжнародною компанією 3М
• 2005 - 2006 р HR менеджер The Coca-Cola Company Ukraine
• 2004 - 2005 р HR Консультант Raiffeisenbank Ukraine
• 2001 - 2004 р Співпраця з компанією GR Group на посаді HR Фахівця
Олександр Костерін
Керівник практики Розвитку лідерства і талантів WE Partners, an alliance of Korn Ferry
Перед тим, як очолити практику Розвитку лідерства в WE Partners, Олександр більше 12 років пропрацював в провідних міжнародних HR-консалтингових компаніях в ролі консультанта, асесора і тренера в сфері управління талантами. Має п'ятирічну практику в проведенні індивідуальної та групової психотерапії.

Олександр має досвід проведення програм розвитку управлінських команд і індивідуального розвитку керівників, а також в проведенні проектів з розробки корпоративних і лідерських моделей компетенцій, впровадженні центрів оцінки і розвитку, програм HiPo для мультинаціональних та великих українських компаній в різних секторах бізнесу.

Є сертифікованим фахівцем з розробки та проведення Центрів оцінки та розвитку, сертифікованим користувачем інструментів Korn Ferry Leadership Architect і Decision Dynamics.

Світлана Фельдман
Директор і співвласник, видавництво «АССА»
Як у керівника і підприємця у Світлани є своя теорія успішності. Світлана Фельдман вважає, що в сучасному світі немає меж: ні планетарних, ні гендерних, ні вікових. І ця теорія підтверджена власною практикою. Світлана ризикнула і організувала свій бізнес з трьома жінками-партнерами, коли їй вже було 45 років, а в 50 вона успішно пройшла навчання в MBA і отримала сертифікат за курсом «Стратегія».

За 20 років роботи у видавничому бізнесі Світлана пройшла шлях від начальника комп'ютерного відділу до директора і зараз керує колективом, в якому більше 20 чоловік. Своєю головною місією як керівника Світлана вважає створення умов, при яких кожна людина могла б розкрити свій потенціал, будь це автор, художник, редактор або менеджер з продажу.

Під час конференції спікер торкнеться теми щодо попиту професіоналів на ринку праці, яким вже «за 45».

Ірина Губар
Керуючий партнер, TACK / TMI Ukraine

Ірина Губар – міжнародний тренер консультант, коуч топ-керівників сфери управління. Має 18 років досвіду роботи в консалтингу, коучингу і тренінговому бізнесі.

Ірина спеціалізується на організаційному розвитку, управлінні змінами, розвитку лідерства, трансформації корпоративної культури.

Серед клієнтів Ірини є безліч компаній з різних галузей, включаючи агробізнес, FMCG, виробничі, фармацевтичні, телекомунікаційні, фінансові компанії, а також компанії з обслуговування.

Основний фокус зусиль Ірини спрямований на роботу з керівниками та їх командами по оптимізації роботи для досягнення довго- і середньострокових цілей. Допомагає співробітникам поліпшити свої навички та процеси, а також навчитися ставити правильні цілі.

Як коуч, Ірина працює з організаціями в галузі розвитку людського потенціалу, особливо в період змін. Ірина допомагає керівникам розвинути майстерність донесення стратегії, розвитку талантів, забезпечення взаємодії. Ірину відрізняє вміння ставити виклики прийнятим поглядам учасників і фокусуватися на реальному застосуванні знань і навичок в щоденній практиці.

Ірина має диплом магістра з прикладної математики, диплом магістра з зовнішньоекономічної діяльності. Ірина також сертифікований спеціаліст з методиками діагностики SHL, за технологією «Appreciative Inquiry», а також є сертифікованим коучем (System perspectives).

Андрій Тимофєєв
Засновник компанії Алеанза. Автоматизація фінансового та управлінського обліку за допомогою 1С
У бізнесі з 2008 року, самостійно створив і вивів на високий рівень компанію. За допомогою ефективних інструментів автоматизації в області пошуку і підбору персоналу вдалося збільшити штат компанії з 14 до 42 осіб за 12 місяців. Розробив технологію активних продажів за допомогою якої вдалося збільшити дохід компанії в 2 рази, а базу активних клієнтів у 3 рази. Дана технологія сьогодні працює повністю без участі Андрія. В результаті роботи технології компанія отримує 50 нових зацікавлених клієнтів в послугах компанії Алеанза.

Сьогодні Андрій займається розвитком нового проекту пов'язаним зі штучним інтелектом в області найму персоналу. За допомогою даного інструменту в компанії Алеанза вдалося наповнити команду ефективними і продуктивними кадрами. Мета даного проекту - розробити такий інструмент, який буде пропонувати компанії одного єдиного кандидата на відкриту вакансію, який буде гарантовано ефективним співробітником на даній посаді.

Євген Кагановський
Генеральний Директор IBM (Україна)
Перша освіта Євгена - лінгвіст - спеціалізувався в англійській і німецькій мовах і літературі (Київський національний лінгвістичний університет).

Другу освіта Євген отримав у галузі права та економіки (Київський національний економічний університет). Він також закінчив курс Mini MBA в MBS.

У Євгена дуже цікава кар'єра: до посади головного менеджера в IBM (Україна) в 2014 році, Євген мав більше 10 років управлінського і HR-досвіду в мультинаціональних і локальних компаніях в декількох областях бізнесу: ІТ, ЗМІ, косметична індустрія і т.д.

У 2006 році він прийшов фахівцем C & B в Mary Kay. Євген швидко виріс до супервайзера C & B, і, після отримання досвіду в декількох областях управління персоналом в компаніях Mary Kay і «Сегодня Мультимедиа» (HRBP, HR адміністрування, C & B),він виріс до позиції директора з персоналу і приступив до обов'язків директора з персоналу в R & D-центрі Samsung Electronics в 2011 році.

Його шлях з IBM почався також в сфері HR: Євген прийняв пропозицію приєднатися до команди IBM в якості директора з персоналу в червні 2012 року. За два роки успішної роботи в якості HRD Євген очолив організацію як Генеральний Директор.

Його обов'язки:

Управління організацією; Розвиток бізнесу та збут; Управління персоналом, фінансами, GA, Управління ресурсами, управління проектами; Впровадження стратегії компанії; Впровадження систем оперативного планування та фінансового контролю; Ретельний моніторинг операційних і фінансових результатів в порівнянні з планами і бюджетами; Представлення компанії крупним клієнтам і професійним асоціаціям; Створення та підтримка ефективної управлінської команди.

Євген розповідає нам про свою компанію і роботу: «Глобальна мережа центрів доставки дозволяє нам забезпечити послідовне вдосконалення процесу незалежно від того, де виконується робота. Незалежно від того, чи ваша бізнес-екосистема глобальна, регіональна або місцева, у нас є необхідні інструменти, досвід і активи для узгодження нашої доставки процесу з вашими унікальними потребами, одночасно використовуючи наші глобальні можливості для інновацій. Наша глобальна присутність дозволяє нам пропонувати правильне поєднання берегових, прибережних і офшорних ресурсів і можливостей доставки. Ми використовуємо аналітику IBM, щоб зрозуміти, як процеси можуть бути оптимізовані для забезпечення більш точних результатів бізнесу ».

Ахава Тесленко
Тележурналістка та ведуча, ICTV
Ахава - відома спортивна журналістка, в минулому ведуча розважальних проектів «Інший футбол», «3 тайм», «Битва націй», «Замочені», «Легкі гроші», а також фіналістка популярного проекту «Останній герой».
Народилася 11 січня 1984 року в м. Ромни, Сумської області. У 2006 закінчила Київський університет культури і мистецтв за спеціальністю «менеджер зі зв'язків з громадськістю».

Ахава - прихильниця здорового способу життя, раніше вела ранкову гімнастику в шоу «Ранок у Великому Місті» на каналі ICTV. Неодноразово журналістка брала участь у фітнес-марафонах, спортивних забігах. Займається кікбоксингом. Сьогодні Ахава веде рубрику на ICTV про діяльність благодійних фондів «АНТІСНІД» і «Україна».
Ахава - справжня патріотка своєї Батьківщини, України. За волонтерську діяльність нагороджена медаллю «За жертовність та любов до України». Любить ділитися досвідом, проводить лекції зі студентами та школярами на різні теми від «правил про безпечний секс» до «PR стратегій».
Життєвий девіз: «Не створюй проблем ні собі, ні іншим».
Найважливіше в житті: сім'я і робота. Обожнює подорожувати.
Про себе в трьох словах: кмітлива, завжди прийде на допомогу.

Ахава дуже втягнулася в ідею конференції, і, вирішила взяти на себе роль модератора панельної дискусії з проблематики ейджизм, життєвої необхідності перебудови бізнес-ментальності і важливості складової «відповідальний бізнес».

Вас чекає справжнє ток-шоу зі справжньою телеведучою!
Михайло Завилов
Директор з персоналу, GlobalLogic
Михайло Завилов має 20+ років досвіду управління персоналом в різних галузях і на різних позиціях.

Працював в сфері управління персоналом в Procter & Gamble (1997-2001), де відповідав за напрямок організаційного розвитку, розробки політик і процедур як HR менеджер багатофункціональної команди (наприклад, розвиток мережі дистриб'юторів).

У 2001-2002 рр. займав посаду HR Директора Вімм-Білль-Данн Україна, розробляючи і впроваджуючи нові HR ініціативи на заводах.

З 2002 по 2012 рік працював в Metro Cash & Carry Ukraine, де пройшов шлях від HR менеджера до HR Директора. Завдяки успішній роботі команди Михайла, компанія двічі ставала переможцем в номінації Кращий Роботодавець в сфері роздрібної торгівлі в 2006 і 2007 рр.

З 2012 по 2014 рр. Михайло займав позицію HR Директора в «Смарт - холдинг Україна», де відповідав як за 24 000 співробітників, і стратегічні HR питання активів холдингу в сферах FMCG, роздрібної торгівлі, будівництва, суднобудування, видобутку газу та інших.

Також деякий час Михайло очолював відділ управління персоналом в Microsoft Україна, після чого приєднався до компанії GlobalLogic в якості директора з персоналу.

Михайло увійшов до Топ-50 найкращих HR Директорів України в 2013, а в уже в 2014 - в Топ-5 кращих HR Директорів України згідно з рейтингом delo.ua і іншим економічним виданням.

Відеозапрошення
від закордонних спікерів
Запрошення на SHARETHON 2017 від Мажанни Мачієвської
Запрошення на SHARETHON 2017 від Віма Барендрехта
Програма конференції
SHARETHON 2017

(21 вересня)
Понад 25 спікерів
Найактуальніші теми
Інноваційний формат

Виберіть пакет участі та зареєструйтесь
Наступне підвищення ціни – 15 вересня 2017 р.
Стандартний
 • Участь в конференції, 1 день

  Роздаткові матеріали

  Спільна фотосесія
 • Кава-брейки
 • Бізнес-ланч
 • Вечірній коктейль-прийом
6 900 грн/квиток до 15.09
8 000 грн/квиток до 21.09

Реєстрація відкрита
Зареєструватися
VIP
 • Участь в конференції, 1 день
 • Роздаткові матеріали
 • Спільна фотосесія
 • Кава-брейки
 • Бізнес-ланч
 • Вечірній коктейль-прийом
 • Участь в майстер-класах, 2 день
 • Презентації спікерів
 • Місця зі столиками в перших рядах
 • Вечеря зі спікерами
14 000 грн/квиток до 15.09
16 000 грн/квиток до 21.09

Залишилося 2 місця!
Зареєструватися
Дізнайтеся більше про майстер-класи SHARETHON 2017
від Андре Де Віта та Мажанни Мачієвської
(22 вересня)
Спеціальні пропозиції
Отримайте 10 % знижки:
 • під час реєстрації 2+ представників від компанії
 • якщо Ви представляєте компанію спікера
 • якщо Ваша компанія є партнером конференції
 • якщо Ваша компанія є членом СУП
Отримаєте 15 % знижки:
 • при реєстрації 5 + представників від компанії
Місце проведення
Київ, Україна
Конференц хол UBI,
вул. Дорогожицька, 8
Організатори
Наталія Фастовець
Організатор, Продюсер
Засновник Boost HUB,
HR-експерт

м.т.: +38 (044) 355-07-91
E-mail: fnat@ukr.net
Я в Facebook
Я в LinkedIn
Юлія Протащик
Організатор, Маркетолог
Керуючий партнер
агентства інтернет-реклами LeadGen

м.т.: +38 (050) 131-93-87
E-mail: jp@leadgen.in.ua
Я в Facebook
Я в LinkedIn
Ірина Губар
Партнер
Керуючий партнер
TACK/TMI Ukraine


м.т.: +38 (050) 383-25-15
E-mail: igubar@tack.ua
Я в Facebook
Хочете стати партнером SHARETHON 2017?
Заповніть форму нижче
Наші партнери
Залишились питання?
Заповніть форму нижче, і ми з вами зв'яжемося
Ваші дані не будуть передані третім особам.
Наші контакти
Контакти:
0442233475
info@sharethon.com.ua
Кудрявський узвіз 3а
Київ, Україна
Заповніть дану форму на консультацію
Наш менеджер по роботі з клієнтами зв'яться з Вами
Ваши данные не будут переданы третьим лицам
Натисніть «Like», щоб стежити за нашими новинами у Facebook
Marketing and Technical Support
Learn more
Made on
Tilda